Doba čtení: 3 min.

Každodenní dobrodružství. Na výletě s Fozzym

Z obrovské nabídky SUV na trhu Subaru Forester vždy vyčnívalo díky své bytelnosti, schopnostem v terénu a lásce ke zdravé špíně i manuální práci. Je to parťák pro všechny, kterým městská džungle nestačí a chtějí zažít tu opravdovou.

Forester pro modelový rok 2018 je velmi pohodlným a kultivovaným autem. Nově dostal vyhřívaný volant i zadní sedadla, systém Subaru Starlink se sedmipalcovým displejem nebo speciální parkovací kameru na pravém zrcátku omezující slepý úhel. Především však získal technologicky unikátní systém na podporu řízení EyeSight s adaptivním tempomatem, funkcí nouzového brzdění a dalšími bezpečnostními asistenty. Zní to jako recept na klasické rodinné SUV – bezpečné, komfortní a prostorné. Jenže Forester přidává ještě něco podstatného navíc.

Bez ohledu na všechny vychytávky je to totiž pořád duší dobrodruh. A když v práci skončíte brzo nebo máte volnou sobotu, můžete se s ním vydat daleko za hranice asfaltu a upravených cest. Bez toho, abyste se museli bát o sebe (tedy zda dojedete domů), nebo o své auto (tedy zda to celé neskončí nějakou drahou opravou). Podívejte se do naší komentované galerie, jak si představujeme takové dokonalé odpoledne s Foresterem. Trávit čas v nákupních centrech by totiž byla věčná škoda…

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s přáteli.