Doba čtení: 3 min.

Levorg, který dostal říz

S originálními doplňky od STI se ze Subaru Levorg stává ještě výjimečnější auto. Navíc nezískává jenom dravý vzhled, ale sportovní příslušenství posouvá zase o kousek dál také jeho jízdní vlastnosti.

Originální příslušenství nesoucí logo sportovní divize Subaru Tecnica International nabízí značné možnosti pro individualizaci jednotlivých modelů Subaru. S jejich homologací pro Evropu to však vždy bylo poměrně složité. To se však české zastoupení značky pokouší změnit a postupně rozšiřuje nabídku těchto dílů dostupnou u tuzemských dealerů. Nejen pro sportovní kupé BRZ, kde se takové úpravy přímo nabízí a kterému se budeme věnovat samostatně, ale nyní také pro zábavný rodinný kombík Levorg.

Formou paketu STI Edition nyní Subaru možnosti STI doplňků demonstruje na tmavě modrém Levorgu, který se tak mohl pořádně vyparádit. Je ale na každém, které z nabízených prvků si pro svůj vůz vybere. Možnost protáhnout Levorg STI Edition po českých okreskách jsme si samozřejmě nenechali ujít ani my. Podívejte se do naší komentované galerie, co všechno tato verze subaristům nabízí:

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s přáteli.