Doba čtení: 2 min.

Sdílejte letní fotky a vyhrajte špičkové řidičské brýle

Vyrážíte v létě na výlet, dovolenou nebo rovnou expedici se svým Subaru? Pochlubte se nejlepšími fotkami z cest a vyhrajte poukaz na japonské čočky Hoya na míru v hodnotě až 10 000 Kč. Během léta rozdáváme celkem tři poukazy, které lze ve vybraných optikách po celé ČR využít na řidičské čočky s dioptriemi i bez.

Nové vozy Subaru jsou sice vybaveny unikátním systémem EyeSight, který je označován za řidičovy druhé oči a prokazatelně snižuje množství nehod o desítky procent, lidské oči ale žádný bezpečnostní asistent plně nenahradí. Přitom až polovina řidičů na českých silnicích podle odhadů odborníků špatně vidí a mnohdy si to ani neuvědomují. Na to, že dobrý výhled je jedním z nejdůležitějších prvků bezpečnosti, myslí inženýři Subaru při návrhu každého auta a měli by na to myslet i řidiči.

I s bezchybným zrakem navíc v létě často nastávají podmínky, kdy výhled zlepší a očím uleví pořádné řidičské brýle. Čočky Hoya navržené speciálně pro řidiče redukují oslňující světlo a tlumí odrazy, takže při jízdě zajistí jasné, kontrastní a pohodlné vidění. Poskytují široké a zřetelné zorné pole a zároveň neomezují při rychlém přeostřování mezi horizontem a palubní deskou. Přesně takové čočky můžete vyhrát v letní soutěži se Subaru.

Jak se zúčastnit soutěže?

  • Přidejte se do facebookové skupiny Jsem Subarista
  • Sdílejte ve skupině kdykoliv během léta fotky ze svých cest s hashtagem #SubaruLeto
  • Celkem proběhnou tři kola, a to od 1. do 20. července, od 21. července do 10. srpna a od 11. do 31. srpna
  • Na konci každého kola bude z nejlepších fotek vybrán výherce jednoho voucheru na čočky
  • Rozhodovat bude porota složená z českých fotografů, kteří spolupracují se Subaru ČR

A ještě máme jednu prosbu – pokud máte pochybnosti o ostrosti svého zraku, zajděte si před velkou letní cestou k jakémukoliv optikovi a nechte si zkalibrovat svůj EyeSight.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s přáteli.