Doba čtení: 1 min.

Zábava a rodina se nevylučují

Na autech jako jsou Subaru Forester, Outback, XV nebo Levorg je nejlepší jejich neprůstřelnost a univerzalita. Jsou stejně tak bezpečná, pohodlná a praktická, jako zábavná a nezdolná.

Ke všem svým autům přistupuje Subaru stejně, v rámci jedné filozofie. Při konstrukci se tedy hledí v první řadě na bezpečnost, která zahrnuje nespočet aktivních i pasivních prvků. Extra tuhou karoserii, skvělou ovladatelnost díky nízkému těžišti a symetrickému rozložení hmotnosti, perfektní výhled z auta s minimem mrtvých úhlů, bytelnou techniku a velkou spoustu bezpečnostní výbavy a asistentů.

Z většiny těchto prvků však současně těží i druhá silná stránka Subaru, a to jsou jízdní vlastnosti. Nízké těžiště a tuhá karoserie pomáhají na silnici, dobrý výhled a odolná technika zase v terénu. V každé situaci se tak řidiči Subaru mohou opřít o specifický pocit jistoty a odhodlání. A právě díky tomu můžete s jedním autem vozit děti do školky a na výlety, a hned potom s ním vyrazit za zábavou mimo veřejné komunikace.

Přesně jako jsme to opět udělali i my s aktuálním Foresterem s benzínovým dvoulitrem pod kapotou. Podívejte se do komentované galerie, jak dobře mu to šlo.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s přáteli.