Doba čtení: 3 min.

Outback Geyser je luxusní dobrodruh pro Evropu

Modelový rok 2024 přinesl pro Outback několik malých a jednu velkou novinku. Mezi ty menší patří nová zlatá metalíza Cashmere Gold Opal, hlavní tlakový senzor převodovky pro přesnější reakce v nízkých rychlostech, upravené menu s nejčastějšími funkcemi a také automatické vypínání venkovních i interiérových světel při delším stání (nejedna baterka poděkuje). Tou velkou je limitovaná edice Geyser, kterou jsme důkladně otestovali.

Povídání o pozoruhodném modrém laku Geyser by vydalo na samostatný článek. A ono na něj také skutečně vydalo – můžete si ho přečíst zde. V USA je vyhrazen pro zvýšené verze Wilderness, což naznačuje, že jeho cílem není dělat parádu ve městě. Základem Outbacku Geyser je proto varianta Field se zesílenými střešními ližinami, ovšem v jinak nedostupné kombinaci s interiérem čalouněným kůží Nappa. Je to výrazné auto, které na cestách umí zkombinovat pohodlí se zábavou.

Vzali jsme Geyser do jeho přirozeného prostředí mimo hlavní tahy, abyste mohli názorně posoudit, jak mu to tam sluší. Více informací najdete v komentované galerii:

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s přáteli.

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email