Doba čtení: 4 min.

Outback Touring nabízí luxus, ale špíny se nebojí

Vrcholné provedení Touring je nejdražší, a přesto současně i nejprodávanější verze šesté generace Outbacku dostupná v České republice. Oproti ostatním variantám nabízí prémiový kožený interiér nebo špičkový audiosystém s 11 reproduktory a subwooferem. I když ale uvnitř nabídne Touring především pohodlí, při jízdě na silnici i mimo ni zvládne všechno, na co si troufnou jeho sourozenci.

Z uživatelského pohledu je nejdobrodružnějším Outbackem verze Field. Od ostatních se odlišuje pevnými střešními ližinami, které se díky nosnosti přes 300 kg hodí k umístění velkého stanu, tmavou barvou kol a ochranných krytů nebo potahy z vysoce odolného a snadno omyvatelného materiálu StarTex. Touring je díky broušeným kolům a stříbrným doplňkům od pohledu větší elegán, což se ještě víc projeví v interiéru. Jízdními vlastnostmi ale v ničem nezaostává, a právě kombinace luxusu a suverénních schopností se ukazuje jako velice úspěšný recept. Alespoň u českých zákazníků.

S Outbackem Touring už jsme měli příležitost projezdit velký kus Česka a vyzkoušet si, jak se s ním žije. Prohlédněte si komentovanou galerii a seznamte se s ním zblízka i vy.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s přáteli.

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email