Doba čtení: 4 min.

Výprava Foresterem napříč oborou na Konopišti

Ne náhodou se Foresteru často přezdívá „lesník“. Už od první generace jsou jeho obvyklým teritoriem právě lesy a nejrůznější přírodní zákoutí. Ať už jako pracant, pomocník obyvatel odlehlých míst nebo dostavník na rodinné výlety, v lese je Forester jako doma. Když se naskytla příležitost prozkoumat s ním přírodu kolem Konopiště, nemohli jsme si ji nechat ujít.  

Subaristé odjakživa milují přírodu, a i proto se Subaru v Česku stalo součástí kampaně za obnovu lesů nové generace. Jejím cílem je kromě zakládání pestrých a odolných lesů nebo obnovy studánek také šíření osvěty. I proto jsme nedávno připravili článek Lesní desatero: Jak si užít přírodu bez problémů. Do obnovy českých lesů se může kdokoliv sám zapojit při některé z pravidelných akcí, nejjednodušší cestou je stažení aplikace Klub nového lesa.

V rámci tohoto partnerství jsme dostali pozvání vyrazit s místními lesníky na obhlídku obory v okolí zámku Konopiště a Forester byl pro takovou výpravu jasná volba. V kombinaci s nádherně barevným slunečným podzimem to byla parádní podívaná.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s přáteli.

Share on facebook
Share on twitter
Share on pinterest
Share on email