Doba čtení: 3 min.

Tipy na vánoční dárky pro subaristy

Zase jste to nechali na poslední chvíli a na nákup dárků už vám zbývá jen týden? Pokud máte doma nadšeného subaristu, nabízíme vám řešení. Velké i malé dárky pro chlapy, ženy, dorost i prcky stále ještě stihnete pořídit na Subaru Butiku.

Poukaz na nákup

Není žádná ostuda, když výběr dárku nakonec necháte na obdarovaném. Třeba vás překvapí, co by si nakonec sám nadělil. Subaru Butik nabízí dárkové poukázky v různých hodnotách od 500 Kč až po 5000 Kč. Výhodou je samozřejmě i to, že jejich nákupem bez nutnosti cokoliv vyzvedávat na poště můžete zachránit situaci, kdy k vám některý z jiných dárků nedorazí včas kvůli zácpě klouzajících předokolek někde po cestě.

Oficiální kalendář

Kalendářů je na trhu samozřejmě spousta, my si na tom našem ale dáváme extra záležet. Do oficiálního kalendáře českého Subaru vybíráme pouze ty nejlepší vlastní fotky z celého uplynulého roku, s auty na českých značkách a převážně z českých silnic, lesů a kopců. Cílem je ukázat jednotlivé modely Subaru v jejich přirozeném prostředí a pokud možno pěkně v akci. Mnoho kalendářů po právu skončí v modrých kontejnerech, tenhle si ale zaručeně pověsíte.

Ozdoby na stromeček

Ano, opravdu se najdou takoví pacienti, kteří si ověsí vánoční stromeček koulemi s nápisem či logem Subaru. A není nás málo! Nebo na něj alespoň jednu či dvě tajně propašujeme, když se tradičněji smýšlející členové domácnosti zrovna nedívají. Pokud znáte někoho, kdo je na tom podobě, můžete jeho zásobu rozšířit o vánoční ozdoby Subaru, a to i v elegantní limitované edici.

Model Subaru

Bez ohledu na věk máme rádi autíčka všech velikostí. A i ten, kdo doma zatím nemá opravdové Subaru, o to víc ocení alespoň první vlaštovku v podobě zmenšeného modelu. V nabídce najdete několik desítek modelů v mnoha velikostech. Kdo ví, třeba se stane základem budoucí velkolepé sbírky a vymýšlení dárků tak budete mít vyřešené na mnoho let dopředu.

Multifunkční nůž

Nikomu nepřejeme, aby někdy musel použít nůž třeba k přeřezávání bezpečnostních pásů. Obecně se ale dá říct, že subaristé patří k té připravenější části řidičů a nejen během zimy s sebou vozí lecjaké užitečné vybavení – na pomoc sobě i ostatním. V takové výbavě by určitě neměl chybět pořádný nůž. A když na něm bude logo Subaru, tím lépe! Stačí si vybrat z nabídky funkčních nožů, který vám padne do oka (ne doslova!).

Formy na cukroví

Pro letošek byste už sice měli mít napečeno (nebo alespoň nakoupeno), ale on by to stejně nebyl žádný dárek, kdybyste ho darovali už tři týdny před Štědrým dnem. Efektní subarácké vykrajovače perníčků ale pod stromečkem určitě i tak udělají radost, přestože je naostro využijete až před příštími Vánocemi.

Pletená čepice

Teplá zimní čepice je skvělá věc, má ale jednu nevýhodu. Docela často jí člověk v bujarém svátečním a novoročním veselí někde ztratí nebo zapomene – samozřejmě vůbec ne vlastní vinou! Proto se hodí mít jich pár do zásoby. Na Subaru Butiku je široký výběr pletených čepic, které jednak zahřejí, a zároveň dají celému světu jasnou odpověď na to, proč tak moc milujete zimu.

Nemusíte se ale nechat svazovat tím, co máme v hledáčku my sami. Prozkoumejte celou nabídku na www.subaru-butik.cz. Dárky k vám dorazí včas v případě objednání do úterý 18. prosince, a pokud jste z Prahy, můžete si vyžádat osobní výdej v pátek 21. prosince mezi 16-18:00 na recepci Subaru Emil Frey na Pekařské ulici.

 

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s přáteli.