Doba čtení: 3 min.

Pálení čarodějnic po subarácku

Pálení čarodějnic patří každý rok mezi naše oblíbené události. Jarní příroda, pořádně velké ohně (pokud nejste v Praze), spaní pod širákem… A když se k tomu přidá ještě pálení pneumatik, je ten den prostě dokonalý.

Minulý rok jsme Valpružinu noc oslavili s Foresterem uprostřed lesů (viz galerie), tentokrát jsme se ale rozhodli pro trochu divočejší čarodějnický rej. Naskytla se nám totiž příležitost strávit večer na Autodromu Sosnová, který je jako stvořený pro Subaru BRZ. Na rozdíl od velkých okruhů v Mostě nebo v Brně, které jsou primárně určené pro opravdu silné závodní speciály, v klikaté Sosnové si zábavu naplno užijí i majitelé běžně dostupných sporťáků. A přitom je tady pořád dost místa i na pořádné driftování.

A tak ještě než jsme se západem slunce rozdělali oheň a pustili se kolem něj do divokého tance, užili jsme si deštivý podvečer plný nádherných táhlých smyků, jízdu na úplném limitu a někdy i za ním, když nám to jak se říká „uteklo“. Podívejte se na výsledek do naší komentované galerie a také na video, které jsme při té příležitost vytvořili.

Líbil se Vám článek? Sdílejte ho s přáteli.